TOPlist

Četnické humoresky – všechny epizody ke stažení

Četnické humoresky patří právem k nejlepším českým seriálům. To je také důvod proč jsme pro vás sehnali a rozhodli se vám nabídnout hezky jednoduše všechny díly zdarma ke stažení. Na této stránce naleznete odkazy pro download všech 39 epizod, které ve 3. řadách tohoto seriálu mezi lety 1997 a 2007 vznikly.

Stáhněte si zdarma z internetu vaše oblíbené Četnické humoresky. Přímo zde na této stránce jsme jenom pro vás nachystali všechny odvysílané epizody Četnických humoresek ke stažení. Odkazy pro download naleznete níže. Jen tak mimochodem se jedná celkem o 39. dílů, které vznikly ve 3. sérií každé o 13. epizodách.

Četnické humoresky jsou jeden z nejvýpravnějších českých seriálů. Přeneseme se nimi do doby první republiky a společně s brněnskou pátračkou vyřešíme nejeden případ. Děj seriálu začíná kolem roku 1925 a končí v roce 1939 těsně před začátkem druhé světové války.

Hlavními hrdiny jsou četníci z Brněnské pátračky v čele s rázným velitelem Arazímem. Tomu zdatně asistují další policisté jako Jarý, Ryba, Jaroš, Řepa a určitě i vy znáte plno dalších.

Na Četnických humoreskách je hodně sympatické, že v sobě kombinují prvky nejenom detektivky ale i komedie. Všechny postavy jsou upřímné a uvěřitelné, stejně jako jejich případy, které jsou někdy banální a jindy zase opravdu vážné. A mimochodem věděli jste, že kriminalistické zápletky v seriálu vycházejí ze skutečných kriminálních případů?

Pokud tedy máte Četnické humoresky rádi, tak moc dlouho neváhejte a váš oblíbený seriál si stáhněte (download) naprosto pohodlně a zdarma třeba přímo na této stránce. Máme tu pro vás všech 39. dílů a věřte, že je rozhodně nebylo jednoduché sehnat. Přejeme vám příjemnou zábavu při sledování tohoto seriálu.